Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Rasy

Jaké rasy postav budete během hry potkávat


Různorodý svět Star Wars v sobě skrývá mnoho nejrozmanitějších ras různých bytostí. Ve hře Knights of the Old Republic potkáte možná tak desetinu ze všech. Mezi ně patří hlavně lidé, kteří jsou nejrozšířenější rasou po celé galaxii, dále twi'lekové, rodiani, selkathové a wookiové, mezi méně početnější se řadí jawové, tuskenové a další. Skoro každá rasa má nebo měla svůj jazyk. Nyní se stal meziplanetárním jazykem Basic, který ovládá převážná většina.

Každá rasa má své postavové rysy, podle kterých ji bezpečně poznáte. Mezi hlavní patří barva pleti (srsti), tvar postavy, rozměry a další podstatné rozlišnosti.

Nyní si některé rasy podrobně představíme a popíšeme.

Člověk

Místo výskytu: skoro na všech planetárních soustavách
Hlavní rysy postavy: narůžovělá barva pleti, většinou štíhlá postava, dvě horní a dvě dolní končetiny, hlava do kulata, výška dospělého kolem 170 cm

Další popis:
Člověk je nejrozšířenější rasou v celé galaxii. Díky schopnosti uzpůsobovat se různorodému prostředí mu nečiní problémy za pomoci různých přístrojů přežít na vyprahlé pláni nebo ledové pustině. Je velmi vynalézavý, ale vratký ve svém svědomí. Snadno se nechá ovládat. Má sklony nejen k pravdě, ale i ke lži.

© 2004-2005 ObiSkyWalker