Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Světlá strana

Jaké jsou její znaky a proč za ni hrát


Světlá strana vyznává pouze dobro, pravdu a určitý řád. Její příslušníci neustále bojují proti zlu, tedy Temné straně. Světlou stranu vyznávají hlavně rytíři řádu Jedi, pak všichni dobří zástupci svých ras. Nemusí ji být ovšem vždy plně oddaní, ve většině případů ji jsou pouze nakloněni.

Ve hře Star Wars Knights of the Old Republic si cestu budete moci volit sami podle skutků, které budete konat. V žádném případě se těm hlavním nemůžete vyhnout, tak dobře poslouchejte a pročítejte mluvené dialogy.

Abyste mohli jít cestou Světlé strany a tak docílit vítězství dobra, měli byste například pomáhat jiným lidem v nouzi, v rozporu nevyvolávat boje a hlavně se snažit každou situaci vyřešit po dobrém. Ve hře se Vám to může zdát jednoduché, ale ve skutečnosti to samozřejmě vůbec tak jednoduché není.

Ve hře za některé své dobré činy získáváte body Světlé strany. Čím více jich získáte, tím více se Vám bude zvedat ukazatel vyrovnanosti postavy vzhůru. Také se pod obrázkem Vaší postavy bude zesvětlovat clonové zamlžení. Jestliže dosáhnete plného počtu bodů Světlé strany, Vaší postavou bude procházet od spodu nahoru zářivě světle modrý pruh.

Proč si vybrat hru za Světlou stranu? Některé z Vás zřejmě nebude bavit konat špatnosti a naschvály jen kvůli tomu, abyste si nějakým způsobem přilepšili. Navíc z dobrých skutků můžete mít radost, stejně tak, jako byste ho učinili ve skutečnosti.

© 2004-2005 ObiSkyWalker