Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Vesmírné lodě

Popisy a obrázky vesmírných lodí ve hře


Tady se podíváme na všechna přibližovala, která jste mohli ve hře použít.

Ebon Hawk

Starý dobrý Ebon Hawk, loď, se kterou jste proletěli všechna vaše dobrodružství a oba díly.

Tento jestřáb stále patří k jedné z nejrychlejších lodí vesmíru. Také se opět stane hlavní základnou všech vašich akcí a odloženým místem pro neužívané členy týmu.

Nachází se tu vše, co se může hodit. Skladovací prostory, ložnice, dílna se závodním kluzákem a komunikační místnost, ve které můžete využívat kamerový systém lodi a podívat se, jak jde vašim souputníkům práce pěkně od ruky.

Obrázek vesmírné lodě Ebon Hawk

Výzbroj Ebon Hawku je tvořena několika laserovými kanóny. Jeden skrytý je ještě na spodku lodi. S tím budete zastavovat postup pěšáků na Peragusu. Boční dvojkanóny se opět využití nedočkají.

Na jeho palubě se také odehrává skvělý quest, při kterém musíte z paluby vypráskat všechny kriminálníky.

Harbinger

Na palubě „Zvěstovatele“ jste se nacházeli už před začátkem hry. Loď byla napadena a vy jste ji narychlo opustili v Ebon Hawku. Loď byla dobyta sithy a ti vás v ní pronásledují až na Peragus. Tady se loď vydáte prozkoumat v domnění, že na palubě republikového křižníku se nachází také vojáci republiky. Omyl. Alespoň si v jeho počítači stáhnete důležitá data pro Ebon Hawk a projdete do jinak nepřístupných částí důlní stanice.

Obrázek vesmírné lodě Harbinger

Harbinger je klasický republikový křižník. Tento typ v prvním díle zlikvidovat Star Forge (pokud jste hráli za Světlou stranu). Na palubě křižníku tohoto typu jste také začínali v prvním díle. Loď zde nesla jméno Endar Spire.

Obrázek vesmírné lodě Harbinger - útěk z Peragusu

Harbinger po vás také půjde, jakmile se pokusíte opustit Peragus. Dokonce proti vám použije obě dvojice těžkých kanónů, které má na přídi. Zastaví ho až trefa do asteroidů plných paliva a následná řetězová reakce.

Gotova jachta

Tato loď patří jistému Gotovi. Na jeho palubu byl hlavní hrdina unesen a jeho přátelé se rozhodnou ho v tom nenechat.

Obrázek vesmírné lodě Gotova jachta

Loď vypadá celkem solidně a také zabezpečení je na slušné úrovni. Člověk si až říká, kam se přes to zabezpečení vejdou ostatní věci (třeba lednička). Ve finále bude tato loď zničena celkem efektním výbuchem (to už ale nebudete na palubě).

Ravager

Na první pohled si možná všimnete, že s dostavěním lodi, která pamatuje ještě Mandaloriánské války, se nikdo moc nezdržoval. Avšak chyba lávky. „Pustošitel“ je plně funkční a přese všechny vady na kráse připravený bojovat a šířit vůli svého temného kapitána Dartha Nihiluse.

Ravager je vlajkovou lodí flotily, která napadá území Republiky. Vy ho zmerčíte v bitvě o Telos. Vaším úkolem bude proniknout společně s hrstkou Mandaloriánců dovnitř a na jeho palubě umístit čtyři bomby, která dodělají zbytek lodi.

Obrázek vesmírné lodě Ravager

Samozřejmě, že si popovídáte i se samotným Darth Nihilusem.

Po opuštění paluby křižníku vesele odpálíte umístěné nálože a pokocháte se ohňostrojem oslavujícím vaše vítězství.

© 2004-2005 ObiSkyWalker