Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Jak se hraje

Jak je na tom hra po stránce hratelnosti


Hra Star Wars Knights of the Old Republic není hrou na jedno odpoledne. Mimo akce, která je u této hry celkem hojná budete také muset překonávat nekonečné se prodírání rozhovory z ostatními postavami, kterých je ve hře opravdu hodně. Nebudete mluvit však pouze s lidskou rasou. Narazíte i na pár jiných ras, mluvících samozřejmě jiným jazykem. Vás budou ve hře doprovázet také Vaši spojenci, kteří Vám pomůžou v bitvě, s úkoly, a dalšími věcmi. Celkem jich budete mít devět. Každý z nich je na něco odborník. Dále budete mít neomezený inventář, který bude rozdělen do několika sekcí podle toho, k čemu budete dané předměty potřebovat. Vy sami potom budete mít možnost konat dobré skutky a jít cestou světlé strany Síly, nebo konat skutky špatné a jít cestou temné strany Síly. Rozhodnutí je už potom na Vás.
Ve světě Star Wars procestujete celkem pět planet, dále přístavní port u planety Yavin IV a nakonec stanici Star Forge. Na každé planetě strávíte kolem pěti hodin čistého hracího času.

Celkově má hra Star Wars Knights of the Old Republic vynikající hratelnost a vydrží Vám určitě na dost dlouhou dobu, pokud ovšem budete mít trpělivost u ní vydržet. Vřele doporučuji všem hráčům RPG.

© 2004-2005 ObiSkyWalker