Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Hodnocení

Jak jsme hru hodnotili my i ostatní


Naše hodnocení hry:

Hru Star Wars Knights of the Old Republic bych hodnotil jako jednu z nejlepších RPG vůbec. Má skvělou hratelnost, velmi pestrý a dokonalý svět, možnost jít si svou vlastní cestou a nakonec i skoro úplnou bezchybnost. Lepší RPG budete jen těžko hledat. Jediné, co Vám někdy může pěkně procvičit Vaši trpělivost, jsou neustávající dialogy a promlouvání s ostatními postavami, zvláště s těmi, co nemluví Basicem. Trpělivost je vlastnost každého dobrého Jedi nebo zlého Sitha.

ObiSkyWalker (ondra.gersl@seznam.cz)

Hodnocení ostatních společností:

Hodnocení BonusWebu: 90 - 91%
Hodnocení Tiscali Games: 97%

Hodnocení hry od ostatních hráčů

Jako fanda Hvězdných Válek jsem zprvu nedoufal že tato hra bude tak skvělá. Odehrávala se totiž v jiné době než ty filmové a myslel jsem si že z toho nic nebude.KOTORA jsem hrál až po dlouhé době jeho vydání,ale na zážitek který sem měl při jeho hraní nezapomenu. Jednoznačně nejlepší RPG co jsem hrál. Skvělý příběh, grafika taky dobrá, možnosti, a taky hudba, i když nebyla od Johna Williamse, byla přesto dobrá a do celé hry skvěle zapadala. Není co dodat. Pokud bych měl dávat v procentech hodnocení tak je to 92%.

Trevor (MatthewVojacek@seznam.cz)

Recenze hry Star Wars Knights of the Old Republic:

Recenze BonusWebu
Recenze Tiscali Games

Můžete napsat své vlastní hodnocení hry na e-mail a může tu být zveřejněno (prosím nezasílejte kopie nebo předělávky nevlastních recenzí).

© 2004-2005 ObiSkyWalker