Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Historie webu

Podrobná historie těchto webových stránek


Zřejmě některé z Vás možná zajímá, jak se vyvíjela historie těchto stránek od založení až do dnešní doby. Kdo se chce tedy dozvědět něco o historii tohoto webu, nechť čte dále.

Www fan stránka o hře KotOR s názvem Star Wars Knights of the Old Republic - informační web o hře byla poskytnuta veřejné síti dne 12.11.2004 na serveru webzdarma.cz . Zpočátku neobsahovala skoro žádné informace, pouze pár komunikačních prostředků. Celý design nebyl nic moc a ani příliš lákavě nepůsobil. Zdrojový kód trochu pokulhával v drobnostech a stránky správně fungovaly pouze v prohlížeči Internet Explorer. Kvůli chybě HDD zakladatele webu byla další aktualizace až za měsíc. Pak nastalo období pomalého a ne příliš častého doplňování informací. 17.2.2005 byl na stránky aplikován vylepšený starý design, který byl nyní optimalizován i pro rozlišení 800x600. Pak nastalo další období ne příliš velké aktivity.


Počáteční vzhled webu

30.5.2005 nastal přelomový bod. Design a zdrojový kód stránek byly převedeny do nové lepší verze, která se již správně zobrazovala ve všech třech nejčastěji používaných prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera). Aktualizace byly každý den až na nějaké výjimky, obsah se velmi rychle doplňoval. Nyní už bylo malému množství návštěvníků stránek opravdu co nabídnout.

Díky redaktorovi herních internetových stránek Marr3wkovi se web 30.6.2005 přestěhoval pod hosting serveru czechgamer.com . Byly také upraveny grafické nadpisy podsekcí v panelech Menu a Ostatní. Časté aktualizace nadále pokračovaly, návštěvnost stránek se začala zvyšovat.

Netrvalo dlouho a byla přidána druhá hlavní sekce KotOR II (Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords), kde bylo ihned po zprovoznění přidáno nemálo informací. Zároveň s tím byl přijat nový redaktor Ithilgor, který započal práce na sekci KotOR II.


Současný pohled na web

V poslední fázi vývoje webu se již jen doplňovalo a částečně i vylepšovalo. Aktualizace zůstaly nadálé stálé a pravidelné, bylo přidáno diskusní fórum a návštěvníků začalo velmi rychle přibývat. Nyní má již stránka pravidelně přes 100 návštěvníků denně.


Graf návštěvnosti webu za celý rok

V budoucnu se připravuje nový zdrojový kód a design webu, doplňování neobsažených informací a další vylepšování, takže se bude na co těšit :-)


Všechny starší aktualizace si můžete zobrazit na stránce Starší aktualizace.

© 2004-2005 ObiSkyWalker