Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Temná strana

Jaké jsou její znaky a proč za ni hrát


Temná strana od nepaměti šířila zlo, zkázu a zatracení. Některé své vyznavače obdaří ohromnou silou a mocí jen pro to, aby ničili dobro, neboli Světlou stranu. Nástrojem Temné strany se stal kult Sithů, který vnikl z bývalých Jediů, kteří se poddali Temné straně. Své zástupce má taky mezi nájemnými vrahy, zloději a dalšími špatnými bytostmi nejrůznějších ras.

Ve hře Star Wars Knights of the Old Republic si cestu budete moci volit sami podle skutků, které budete konat. V žádném případě se těm hlavním nemůžete vyhnout, tak dobře poslouchejte a pročítejte mluvené dialogy.

Pro cestu a vítězství Temné strany je potřeba konat špatné skutky, například vyvolávat rozbroje, konat násilnosti, vydírání, kradení a další špatnosti. Někdy se to může zdát dost zábavné, protože tím naštvete hodně postav. Jindy Vás může mrzet, že jste někomu hodně ublížili, ale taková už je Temná strana.

Za některé své špatné činy budete získávat body Temné strany. Čím více jich získáte, tím více se Vám bude klesat ukazatel vyrovnanosti postavy dolů. Také se pod obrázkem Vaší postavy bude ztmavovat clonové zamlžení. Jestliže dosáhnete plného počtu bodů Temné strany, Vaší postavou bude procházet od spodu nahoru tmavě červený pruh.

Proč hrát za Temnou stranu? Na druhou stranu proč ne. Když už tu je ta možnost, tak by byla škoda ji nevyužít a zakusit, jak chutná špatnost. Nakonec jste přece bývalá postava Temné strany.

© 2004-2005 ObiSkyWalker