Knights of the Old Republic - Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Atributy

Které atributy bude mít Vaše postava


Atributy vaší postavy přináší bonusy nebo postihy ke všemu od soubojů, přes ověření dovednosti až po schopnosti Síly.

Síla
Síla označuje fyzický výkon. Vysoká síla přidává modifikátory ke zranění při útoku zbraněmi na blízko a šanci zasáhnout, což je důležité pro postavy, které používají zbraně pro boj na blízko (vibročepele, světelné meče).

Obratnost
Označuje hbitost a reflexy. Vysoká obratnost přidává modifikátory k zásahům na útok zbraněmi na dálku (blastery, granáty) a zvyšuje Obranu postavy, díky čemuž je těžší ji zasáhnout.

Odolnost
Představuje zdraví a nezlomnost. Vysoká odolnost přidává modifikátory k bodům vitality, získáním při každém postupu o úroveň. To je důležité pro všechny ale nezbytné pro vojáky a Ochránce Jedi.

Inteligence
Představuje znalosti a logické myšlení. Vysoká inteligence přidává modifikátory k počtu bodů, které musí postava utratit za nezbytné dovednosti.

Moudrost
Moudrost představuje sílu vůle a postřeh. Vysoká Moudrost přidává modifikátory k bodům Síly rytíře Jedi a záchranným útokům na použití Síly. Silám rytíře Jedi s vysokou Moudrostí se také mnohem hůře odolává.

Charisma
Představuje osobnost a vůdčí schopnost. Vysoké Charisma přidává modifikátory k odbornostem vztaženým k Síle a schopnostem, které jsou velmi důležité pro všechny třídy rytířů Jedi. Je také nejdůležitější pro všechny přesvědčující mluvčí.


Poznámka: Většina z těchto textů je použita přímo ze hry.

© 2004-2005 ObiSkyWalker